Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Paznokcie hybrydowe? Bardzo proszę!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Świat rozwija się w bardzo szybkim tempie. To co jeszcze kilkadziesiąt lat temu mogło by się wydawać, że jest niemożliwe dziś jest realne. Zmieniają się czasy ale i przyzwyczajenia. Ludzie chcą coraz więcej i więcej. Obecnie panuje moda na zdrowy tryb życia. Również dbanie o swój wygląd zewnętrzny jest bardzo ważne. Dlatego warto zainwestować w nowatorską metodę hybrydową zdobienia paznokci.

Na czym polega metoda hybrydowa zdobienia paznokci?

Do metod hybrydowych zdobienia paznokci zalicza się rodzaj manicure, który polega na nakładaniu na płytę paznokcia specjalnej emalii i dalej utwardzanie jej przy pomocy lampy LED. Do wykonania tegoż manicure wykorzystuje się specjalnie dobrane lakiery, które po utwardzeniu zapewniają bardzo solidny, długotrwały efekt. Przy wykonywaniu manicure hybrydowego stosuje się bardzo często tak zwane bazy, które mają na celu zwiększyć przyczepność lakieru do paznokcia. Dodatkowo baza pod hybrydę potrafi wyrównać płytkę paznokcia i zabezpieczyć ją przed potencjalnym odbarwieniem. Na rynku istnieją różnego rodzaju bazy możemy zdecydować się na wybór albo bazy z witaminami, która odżywi i wzmocni zniszczoną płytę paznokcia. Drugi typ baz, w który możemy zainwestować to baza przedłużająca. Umożliwia szybkie i skuteczne przedłużenie nawet bardzo krótkich paznokci. I trzeci rodzaj baza klasyczna. Jest dedykowana dla posiadaczek zdrowych i mocnych paznokci. Jest zdecydowanie najbardziej podstawową bazą.

Jak stosować lakiery hybrydowe?

Jeśli chodzi o samodzielne wykonanie stylizacji lakierem hybrydowym, jest to naprawdę bardzo łatwe. Wymaga po prostu trochę wprawy, którą osoba, która wykonywała wcześniej stylizacje zwykłym lakierem, na pewno ma. Jak wiadomo każda kobieta potrzebuje trochę wolnego czasu dla siebie. Hybrydy to z pewnością synonim długotrwałego efektu, uzyskasz go po spędzeniu godziny czy półtorej u kosmetyczki. Lakiery hybrydowe w dzisiejszych czasach umożliwiają wykonanie profesjonalnego manicure jak z salonu kosmetycznego, bez wysiłku i zaawansowanych umiejętności.

Zdejmowanie lakieru hybrydowego

Najczęściej używanym szczególnie przez osoby początkujące, preparatem do usuwania hybryd jest aceton. Wystarczy bowiem nasączyć nim waciki i nałożyć na paznokcie, następnie owinąć folią aluminiową na kilkanaście minut. Czas ten sprawi, że większość lakieru powinna być rozpuszczona, a resztki można śmiało usunąć pilnikiem. W zmywaniu acetonem przydatne mogą okazać się specjalistyczne silikonowe osłonki na palce. Osoby bardziej zaawansowane mogą spiłować lakier przy pomocy frezarki.

Więcej informacji znajdziesz na stronie hybrydy na paznokcie.

Comments are closed.