Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Depilacja laserowa – najefektywniejsza metoda depilacyjna na rynku

Pinterest LinkedIn Tumblr

Niektórzy sceptycznie podchodzą do zabiegu depilacji laserowej jednak tak naprawdę nie ma się czego bać. Na wstępie warto powiedzieć czym w ogóle jest depilacja laserowa i dlaczego zasługuje na uznanie. To w pełni bezinwazyjny zabieg polegający na uszkodzeniu cebulek włosowych za pośrednictwem lasera. W konsekwencji tego włosy już nigdy nie będą uprzykrzać życia danej osobie – bowiem już nigdy nie wyrosną!

Depilacja laserowa – jak przebiega zabieg?

Zabieg depilacji laserowej nie jest bardzo skomplikowany. Po zdecydowaniu się na przeprowadzenie zabiegu depilacyjnego pierwszym krokiem, który klient musi wykonać samodzielnie jest wybór odpowiedniego salonu. Najlepiej kierować się dobrą renomą i opiniami klientów, które można znaleźć choćby nas tronach internetowych. Kolejno na pierwszej wizycie można usłyszeć pytania o potencjalne choroby czy stosowaną farmakologię aby wykluczyć wszystkie czynniki, które mogłyby spowodować komplikacje pozabiegowe. Po pozytywnym przejściu owej rozmowy pacjent może rozpocząć serię zabiegów depilacyjnych.

Cały zabieg nie trwa długo lecz musi zostać powtórzony kilka razy – najczęściej od 4 do 9 razy w odstępach czasowych. Zazwyczaj odstępy trwają co około 4 tygodnie i należy się ich restrykcyjnie trzymać. Jeżeli klient nie będzie sumienny to długotrwałość zabiegu depilacyjnego może zostać zachwiana. Każdy zabieg wygląda tak naprawdę tak samo. Klient kładzie się na kozetce, personel nakłada żel i porusza głowicą lasera przez kilka-kilkanaście minut w zależności od tego jak duża partia jest depilowana.

Postępowanie pozabiegowe 

Po zabiegu depilacji laserowej warto jest trzymać się wszystkich przeciwwskazań. Jest to ważne z perspektywy zaniechania wystąpienia komplikacji po zabiegu jakimi są podrażnienia, zaczerwienienia czy obrzęki. W prawidłowym postępowaniu pozabiegowym można znaleźć również unikanie słońca, kąpieli basenowych czy używania maści/kremów złuszczających martwy naskórek.

Zajrzyj na https://depilacja.pl/

Comments are closed.

rcomeback.com.pl ozrodlo.com.pl tt2012.org