Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Kuchnia dopasowana do konkretnych potrzeb

Pinterest LinkedIn Tumblr

Nowoczesna kuchnia to miejsce, gdzie gotowanie przychodzi z łatwością i gdzie z przyjemnością spędza się czas. Stworzenie takiej kuchni nie jest trudne – do dyspozycji mamy nie tylko szeroki zakres wyjątkowych kolekcji meblowych, ale też architektów i projektantów. Jak stworzyć kuchnię dopasowaną do swoich potrzeb?

W poszukiwaniu inspiracji na kuchnię

Co jest najważniejszym zagadnieniem podczas remontu kuchni? Bez wątpienia jest to wybór trwałych mebli, które będą zarówno funkcjonalne, jak i też wpiszą się w konkretne oczekiwania. Nowoczesne meble kuchenne zaskoczą – są one tworzone z materiałów o podwyższonej odporności na uszkodzenia, ale też zaprojektowane tak, by cieszyć oczy. Kolekcje meblowe wpisują się również w najnowsze trendy: bez trudu znajdziemy meble skandynawskie, meble inspirowane style loftowym, meble klasyczne, nowoczesne. Atutem nowoczesnych kolekcji meblowych jest bez wątpienia fakt, że są one bardzo rozbudowane. Znajdziemy w nich klasyczne szafki wiszące, stojące, ale też regały, słupki, kosze cargo. W skład kolekcji wchodzą również meble pod zabudowę, które pozwolą na ukrycie lodówek czy zmywarek.

Jak zaprojektować kuchnię w kształcie litery U?

Nie ma wątpliwości, że jednym z najchętniej wykorzystywanych jest dzisiaj styl nowoczesny – kuchnia w kształcie litery U z oknem wyposażona w nowoczesne meble wyglądać będzie obłędnie. Kuchnie takie świetnie prezentują się w jasnych kolorach. Dodatkowo pobliskie okno pozwoli na wpuszczanie jak największej ilości naturalnego światła, które jasne fronty odbiją. To sprawi, że kuchnia wyda się optycznie większa. Zabudowa w kształcie litery U daje wiele możliwości związanych z przechowywaniem – duża ilość szafek i witryn sprawia, że w kuchni takiej bez trudu znajdziemy miejsce na garnki, patelnie, talerze.

 

Comments are closed.