Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Jak zaprojektować mały salon z kuchnią w stylu industrialnym?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Mały salon z kuchnią może zaoferować nam naprawdę funkcjonalne pomieszczenie. Nie zawsze wielka powierzchnia jest dowodem na to, że będzie nam się tam żyło dobrze. Również małe kuchnie mogą stać się nie tylko funkcjonalnymi pomieszczeniami, ale także estetycznymi, gdzie z przyjemnością pokażemy swój talent kulinarny.

Styl industrialny jako baza

Skoro ktoś już ma mały salon z kuchnią, to powinien pomyśleć o tym, aby urządzić go w stylu industrialnym. Dlaczego? Ponieważ jest to styl, który kocha przestrzeń i mówi “nie” ścianom. W tym przypadku takich ścian działowych mieć nie będziemy, dlatego można pomyśleć o tym, aby pójść tą drogą, urządzając pomieszczenia, wzajemnie się przenikające. Styl industrialny sprawia, że można całość dopasować do siebie aranżacją, dobierając m.in. dodatki, czy też podobne do siebie elementy wyposażenia wnętrz. 

Funkcjonalny mały salon z kuchnią 

Styl industrialny jest bardzo ciekawy. Często stosowany jest przez osoby, które kochają pokazywać swój talent, kreatywność, wolną duszę. Jeżeli ktoś chciałby pokazać swoje niezwykłe możliwości, ciekawe podejście do świata, to jak najbardziej może bazować na tych propozycjach, które stanowią tak naprawdę mieszankę różnych stylów. Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że jest to nieco chaotyczne urządzenie przestrzeni, ale tak faktycznie nie jest. W sklepach meblowych otrzymać można funkcjonalne komplety meblowe, np. w jednej tonacji kolorystycznej, które pomogą urządzić całą przestrzeń –  salon łącznie z małym aneksem kuchennym. 

Comments are closed.

le-prestige.pl anferrandis.com nstam.org