Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Czy meble kuchenne na zamówienie pozwolą na wykreowanie idealnej kuchni?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Funkcjonalna, odpowiednio zaaranżowana kuchnia ułatwi codzienne gotowanie i przygotowywanie pysznych posiłków. Decydując się na meble kuchenne na zamówienie, możemy mieć pewność, że potencjał kuchni zostanie wykorzystany w pełni. Dlaczego warto wybrać zabudowę na zamówienie? Jakie są jej największe zalety?

Jak wybrać meble kuchenne na zamówienie?

Wybierając meble kuchenne na zamówienie, przede wszystkim musimy mieć świadomość, jak wiele materiałów mamy do wyboru. Meble mogą być tworzone z litego drewna, płyt MDF oraz sklejki – tworzywa te różnią się zasadniczo trwałością, grubością, ale również ceną. Zdecydowanie najczęściej wybieranymi są meble kuchenne na zamówienie z płyt MDF. Kolejnym krokiem są fronty – meble kuchenne na zamówienie mogą być wykonane z różnych tworzyw – mówią pracownicy marki Rega Meble z Bielska-Białek, producenta mebli kuchennych. Fronty mogą być foliowane, laminowane, lakierowane lub akrylowe. Dodatkowo fronty mogą być uzupełnione o forniry, szkło, metal, beton, kamień.

Meble kuchenne na zamówienie – zalety

Podstawową zaletą mebli kuchennych na zamówienie jest fakt, że pozwolą one na zaaranżowanie każdej kuchni: zarówno klasycznych pomieszczeń, jak i aneksów. Sprawny projektant i stolarz zabudują też problematyczne elementy, takie jak wnęki, skosy – pozwoli to na jeszcze lepsze zarządzanie przestrzenią. Bez wątpienia atutem mebli kuchennych na wymiar jest możliwość dopasowania konkretnych elementów meblowych do własnych potrzeb – projektanci zaproponują szafki wiszące, stojące, regały, słupki, ale też kosze cargo, szafki narożne, elementy pod zabudowę. Tak duża różnorodność pozwoli na stworzenie zwartej i eleganckiej zabudowy. Wybierając meble kuchenne na zamówienie, samodzielnie decydujemy o tym, jakie akcesoria zostaną wykorzystane wewnątrz. Do wyboru mamy m.in. zawiasy i prowadnice z cichym domykiem.

 

Comments are closed.