Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Jak skonstruowana jest nowoczesna pergola metalowa?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Jeszcze do niedawna najchętniej stosowaną ochroną przed słońcem w ogrodach i na tarasach były parasole ogrodowe. Dzisiaj są one wypierane przez elementy takie jak nowoczesna pergola metalowa. Decydując się na pergolę stawiamy nie tylko na wysoką jakość, ale również świetny wygląd – pergola ochroni nas przed upałem i jednocześnie poprawi estetykę otoczenia. 

Nowoczesna pergola metalowa blisko domu

Nie ma wątpliwości, że nowoczesna pergola metalowa to jedna z najciekawszych propozycji producentów mebli ogrodowych. Pergola doskonale się prezentuje, a co najważniejsze: skutecznie chroni nas przed działaniem silnych promieni słonecznych. Konstrukcja pergoli opiera się na lekkich elementach aluminiowych łączonych modułowo – dzięki temu jej wznoszenie nie sprawia problemów. Konstrukcja pergoli posiada wbudowaną rynnę – pozwala ona na odprowadzanie wody deszczowej poza obręb pergoli. Na szczycie konstrukcji znajduje się dach wykonany z aluminiowych listew – lamele mogą obracać się wokół swojej osi, co pozwala użytkownikom na decydowanie o tym, jak wiele światła wpada pod pergolę. Możliwe jest całkowite zamknięcie światła dachu pergoli – w ten sposób otrzymujemy szczelny dach, który ochroni nas zarówno przed słońcem, jak i przed deszczem. Chcąc podnieść nasz komfort nowoczesna pergola metalowa może być uzupełniona również o rolety boczne oraz o ścianki frontowe. 

Lekkie meble tarasowe

Nowoczesna pergola metalowa ochroni przed słońcem nie tylko nas, ale też wybrane przez nas meble tarasowe. Szukając idealnego kompletu warto rozważyć kolekcje technorattanowe – meble te są lekkie, projektowane zgodnie z najnowszymi trendami. To także niezwykle trwałe meble, wykonane z tworzyw syntetycznych i oparte na aluminiowych stelażach. 

Comments are closed.