Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Najlepsze stoły tarasowe z drewna

Pinterest LinkedIn Tumblr

Drewniane stoły tarasowe cieszą się ogromną popularnością wśród miłośników odpoczynku na świeżym powietrzu. I nic w tym dziwnego – drewno charakteryzuje się doskonałymi właściwościami, jest uniwersalne, a jednocześnie tworzy z bujną zielenią spójną całość. W sklepach z wyposażeniem outdoorowym znajdziemy szeroki wybór modeli z różnych gatunków. Wśród nich szczególnie cenione są modele z drewna tekowego. Dlaczego? Sprawdź!

Niezawodne i efektowne stoły z drewna tekowego 

Stoły tarasowe codziennie mają kontakt z czynnikami, które mogą negatywnie wpływać na ich kondycję. Promieniowanie UV, wysoka i niska temperatura, woda i zanieczyszczenia nie sprzyjają kondycji mebli outdoorowych. Okazuje się, że w wymagającym, zewnętrznym środowisku znacznie lepiej niż zestawy z europejskich gatunków drzew radzą sobie krzesła i stoły z drewna tekowego. Swoje nieprzeciętne właściwości teczyna zawdzięcza specyficznemu składowi. Monumentalne drzewo rosnące w azjatyckich lasach monsunowych nasycone jest kwasem krzemowym i substancjami oleistymi, dzięki którym meble są twarde, odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne (w tym nawet środki chemiczne). Możesz mieć pewność, że regularnie olejowane stoły tarasowe z drewna tekowego będą w nienagannym stanie służyć w ogrodzie przez wiele lat. Z czasem na blacie może pojawiać się srebrzysty nalot. Nie jest to jednak wada – zmiana barwy sprawi, że mebel zyska szlachetny wyraz.

Meble rattanowe Vimine – w harmonii z Naturą

Kompletując wyposażenie na taras, warto wybierać meble marek wspierających środowisko naturalne. Przykładem marki prowadzącej odpowiedzialne działania jest Vimine – producent wysokiej klasy mebli i dodatków ogrodowych z egzotycznych surowców. Stoły tekowe i meble rattanowe Vimine powstają ręcznie z materiałów odzyskanych w procesie recyklingu lub uprawianych na plantacjach zrównoważonego rozwoju.

Comments are closed.

lonypodroznik.pl tt2012.org ebox.pl