Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Nowoczesne meble ogrodowe – stolik kawowy na taras

Pinterest LinkedIn Tumblr

Własny taras daje wiele możliwości związanych z aranżacją przestrzeni czy też zaprojektowaniem miejsca odpowiedniego do relaksu. Poprzez kupno odpowiednich mebli możemy stworzyć przestrzeń, która służyć będzie wszystkim domownikom! Wśród najchętniej kupowanych zestawów wymienia się stolik kawowy na taras oraz wygodne fotele. Który z oferowanych przez producentów kompletów okaże się najlepszy?

Technorattanowy stolik kawowy na taras

W ostatnich latach największym zainteresowaniem cieszą się meble technorattanowe – są one nie tylko trwałe, ale też wyjątkowo eleganckie, sprawdzają się w różnorodnych aranżacjach, w tym skandynawskiej, minimalistycznej, rustykalnej. Zaletą mebli technorattanowych jest również to, że dostępne są w atrakcyjnych cenach lub jako meble ogrodowe powystawowe

Stolik kawowy na taras oraz wygodne fotele to świetna opcja, kiedy dysponujemy niewielkim tarasem lub balkonem – taki komplet pozwoli nam wygodnie usiąść i rozkoszować się latem bliżej natury. W przypadku mebli technorattanowych meble te osadzone są na lekkich, aluminiowych stelażach. Stolik kawowy na taras osadzony na takiej konstrukcji nie odkształca się, nie jest podatny na działanie wilgoci, korozję. Nierzadko blat takiego stolika uzupełnia się o szybę z hartowanego szkła, co podnosi funkcjonalność i estetykę mebla. Wierzch mebli technorattanowych okrywa plecionka syntetyczna. Nieporowata struktura plecionki nie chłonie wilgoci, brudu, nie jest podatna na ścieranie. 

Jak chronić meble ogrodowe?

Meble takie jak stolik kawowy na taras warto odpowiednio zabezpieczyć na czas jesieni i zimy. Dzięki dedykowanym pokrowcom nie musimy obawiać się wilgoci czy głębokich zabrudzeń. Pokrowce tworzone są z wysokiej jakości materiałów poliestrowych, które pozwalają na swobodną wymianę powietrza i hamowanie kondensacji wilgoci na powierzchni mebla.

Comments are closed.